I take pictures

csütörtök, december 01, 2005

highway



Sztráda.. a dunaparton, nem andalgunk, nem biciklizünk, autópálya ..
Notable, that by the Danube there is a highway..

Nincsenek megjegyzések:

Blogarchívum